Zmiana koloru samochodu

Wykorzystaj potencjał najnowszych folii do zmiany koloru swojego auta. Pozwolą one nie tylko uzyskać oryginalny wygląd twojego samochodu ale również zabezpieczą twój lakier. Paleta kolorów oraz struktur jest tak duża, że każdy dopasuje coś dla siebie uzyskując niepowtarzalny efekt. Ogromną zaletą jest fakt, że folię po kilku latach można usunąć i zostawić sobie oryginalny lakier który dzięki folii był zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi, promieniami UV, czego nie zrobimy decydując się na lakierowanie samochodu. Takie procesy często można spotkać w firmach lub u osób które po rozklejeniu folii sprzedają swój samochód z lakierem który był wcześniej zabezpieczony  i wygląda identycznie jak przed oklejaniem. Paleta folii jest bardzo duża dzięki czemu zmieniając kolor auta nietypową folią lub strukturą znacznie podnosisz wizualną oraz materialną wartość swojego samochodu.

Przykładowa wycena - Zmiana koloru auta

Jeżeli znudziło Ci się Twoje dotychczasowe auto, nie decyduj się pochopnie na jego sprzedaż. W prosty i tani sposób możesz dokonać jego metamorfozy, dzięki czemu znowu będzie zachwycać Cię swoim wyglądem. Wystarczy, że zdecydujesz się na popularną usługę, jaką jest zmiana koloru samochodu. Możliwości jest naprawdę sporo, ponieważ wybierasz wśród setek interesujących kolorów folii – możesz wybrać nawet bardzo wyszukany i unikalny odcień, który będzie robił wrażenie na innych oraz przyciągał spojrzenia wszystkich przychodniów. 

To rozwiązanie jest o wiele tańsze i mniej skomplikowane niż malowanie pojazdu. Już w zaledwie kilka dni pozwoli Ci cieszyć się wymarzonym samochodem! Co więcej, proces ten jest w pełni odwracalny – jeżeli dojdziesz do wniosku, że wolisz dotychczasowy kolor lub postanowisz sprzedać auto, możesz w dowolnym momencie zdjąć folię i cieszyć się naruszonym stanem lakieru.

Nasze realizacje - zmiana koloru auta

YouTube