Druk banerów Warszawa

Pracujemy również w innych lokalizacjach

Szukasz pomysłu na promocję swojej firmy, produktów lub marki? Postaw na banery reklamowe. Mimo rozwoju nowoczesnych form marketingu, reklamy wielkoformatowe w dalszym ciągu są jednym z najskuteczniejszych sposobów na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Doskonale jesteśmy tego świadomi, dlatego wśród naszej oferty znajdziesz też wydruki na banerze. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy profesjonalne usługi dostosowane do ich potrzeb i preferencji oraz fachowe doradztwo na każdym etapie zlecenia.

Baner reklamowy w szybki i łatwy sposób można zamontować w prawie każdym miejscu.
Bez problemu sprawdzi się na ścianie budynku czy ogrodzeniu.
Pomożemy w wybraniu odpowiedniego rodzaju płótna oraz wykończenia.


Baner powlekany

25 zł m²

Siatka mesh
25 zł m²

Baner do podświetleń (backlight)
40 zł m²

Baner dwustronny (blockout)
50 zł m²

Wydruki na banerze Warszawa – czym są?

Banery to jeden z popularnych rodzajów reklamy wielkoformatowej. Jego powierzchnia może obejmować nawet kilka metrów kwadratowych. Zazwyczaj wykonana jest z lekkiej tkaniny powlekanej winylem, na którym drukuje się pożądaną grafikę lub fotografię. W przeciwieństwie do billboardów, które są osadzone na stałe w konkretnym miejscu, banery reklamowe są mobilne – można je umieścić na specjalnych stelażach lub przyczepić do dowolnego miejsca za pomocą opaski zaciskowej. Dzięki oczkowaniu zachowują stabilność i atrakcyjny wygląd nawet mimo silnego wiatr czy innych niekorzystnych czynników atmosferycznych. Co ciekawe, nie są to produkty jednorazowego użytku – można je dowolnie przenosić w inne miejsce, aby przyciągały wzrok potencjalnych klientów oraz wykorzystywać wielokrotnie. Druk banerów reklamowych to jeden z ważniejszych punktów w naszej ofercie. Już dziś możesz skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci za pomocą tej prostej, a zarazem skutecznej metody rozreklamować swój biznes czy sprzedawane produkty.

Druk banerów Warszawa – jakie ma zalety?

Dlaczego banery reklamowe w dalszym ciągu cieszą się tak dużym zainteresowaniem, mimo łatwego dostępu do Internet oraz rozwoju innych nowatorskich metod? Wbrew pozorom, to jeden z najskuteczniejszych sposobów na wypromowanie swoich usług i produktów. Efektowny komunikat graficzny przyciąga spojrzenia i jest dobrze widoczny nawet w daleka. Najczęściej umieszczane są one w miejscach o wysokim natężeniu ruchu – w pobliżu ruchliwych ulic, galerii handlowych czy też na ogrodzeniach lub elewacjach budynków. Banery reklamowe mają ogromny potencjał – nie są nachalne i inwazyjne tak jak ulotki czy billboardy, a przedstawiane na nich informacje zapadają w pamięć przechodniom praktycznie bez ich świadomości. To dobry sposób, aby zdobyć zaufanie innych oraz utrwalić swoją markę w umysłach innych ludzi. Z metody tej chętnie korzystają przedsiębiorcy, szkoły, urzędy, firmy, instytucje, sklepy oraz osobowy prywatne. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest promowanie produktów i usług oraz poinformowanie dużej grupy osób o zbliżających się wydarzeniach.

baner reklamowy warszawa
baner reklamowy vodka

Wydruk na banerze Warszawa - nasze realizacje ​

Wydruki na banerze Warszawa – dlaczego my?

Aby banery reklamowe przyniosły pożądany efekt, powinny być starannie wykonane. Nie mniej ważny jest też przemyślany projekt oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewien, czy nie wydasz pieniędzy na nietrafioną reklamę. Wręcz przeciwnie, z chęcią służymy fachową radą naszym klientom, dzięki czemu zawsze są zadowoleni z efektu, który pomaga im osiągnąć zamierzone cele. Naszym priorytetem jest oferowanie profesjonalnych usług – działamy w tej branży już wiele lat, dzięki czemu doskonale wiemy, jak zaprojektować dobry baner, a następnie dbamy o jego staranne i czytelne wydrukowanie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zaawansowanym sprzętem. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży drukarskiej. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które mają swój projekt, jak i dopiero go poszukują.

Druk banerów Warszawa i nie tylko

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami? Nasz oferta jest kompleksowa i cały czas dokładamy starań, aby powiększać ją o nowe usługi. Nie tylko drukowanie banerów to nasza specjalność. Chętnie przygotujemy dla Ciebie roll up czy ścianki reklamowe Warszawa. Drukujemy fototapety oraz naklejki samoprzylepne. Bardzo chętnie wybieraną przez naszych klientów usługą jest oklejanie samochodów osobowych i ciężarowych.

Adres

Oklej-Flotę
ul. Szeligowska 81, 01-319 Warszawa (Bemowo)

Skontaktuj się

Biuro/Grafik

tel. 504 969 568

Montaż/Wyklejanie

tel. 504 441 155
tel. 605 830 691

Godziny otwarcia

PON-PT 07:00 – 17:00

SB-ND Nieczynne

Śledź nas
YouTube