https://oklejflote.pl/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-5.png

OklejfloteOklejanie samochodów Radom

OKLEJAMY RÓWNIEŻ W INNYCH LOKALIZACJACH

Z roku na rok coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się oklejanie samochodów Radom – zarówno tych prywatnych, jak i należących do floty pojazdów wykorzystywanych w firmach. Rozwiązanie to, choć wymaga pewnej inwestycji, przynosi wymierne korzyści – chroniąc lakier samochodu, pozwalając ukryć niedoskonałości oraz ułatwiając identyfikację wizualną pojazdów w Twojej flocie. Zobacz, jakie jeszcze korzyści przynosi oklejanie samochodów i dlaczego warto na nas postawić.

Oklejanie-samochodu-radom

Przykładowa wycena - Grafika na samochodzie Radom

Zgłoś się do nas, a pokażemy Ci, jak bardzo skomplikowane projekty bez problemu można umieścić na Twoim samochodzie. Dla nas nie ma znaczenia, czy chcesz po prostu umieścić jakiś prosty napis, czy może logo firmy, grafikę reklamową i inne, przykuwające uwagę klienta treści. Jesteśmy w stanie wykonać każdego rodzaju okleinę reklamową i profesjonalnie umieścić ją na Twoim samochodzie. Nie masz jeszcze projektu? Żaden problem – w ramach kompleksowych usług pomożemy Ci dopasować najlepsze rozwiązanie do profilu Twojej działalności, wykonamy projekt, a następnie okleimy folią Twój samochód – a wszystko dokładnie tak, jak zechcesz. Szkoda czasu na zastanawianie się – jeszcze w tym tygodniu możesz diametralnie odmienić wygląd swojej floty! Zapraszamy do kontaktu i do dołączenia do grona tysięcy zadowolonych klientów. Oklejenie floty aut szybko, sprawnie i ekonomicznie – właśnie tym charakteryzuje się nasza oferta!

Oklejanie samochodów Radom – dlaczego to ma sens?

Bez cienia wątpliwości, oklejanie samochodów to relatywnie tani sposób na zmianę jego wyglądu – nie tylko koloru, ale również znajdujących się na nim grafik. To świetna okazja, aby wykorzystać służbowe auto jako jeżdżącą reklamę, która – odpowiednio zaprojektowana – będzie przyciągała wzrok przechodniów i zachęcała np. do odwiedzenia Twojej strony internetowej. To również doskonały sposób na identyfikację graficzną Twojej marki i odróżnienie samochodów, które wykorzystujesz u siebie w firmie. O wartości identyfikacji wizualnej przekonuje się coraz więcej podmiotów, które zdecydowały się postawić na takie rozwiązanie i widza płynące z tego korzyści.

Poza walorami wizualnymi oklejanie samochodów Radom to doskonała alternatywa dla malowania auta, które z uwagi na uszkodzenia lakieru powinno odwiedzić już lakiernika. Dobrze nałożona folia będzie zdecydowanie tańszą opcją, a osiągnięte efekty Cię zachwycą w nie mniejszym stopniu co nowy lakier. Poza tym warstwa folii doskonale chroni przed uszkodzeniami – blaknięciem, rysami czy odpryskami – które nieodłącznie towarzyszą codziennej eksploatacji. Pozwala to na zachowanie lakieru samochodu w nienagannym stanie przez długie lata, nawet jeśli na co dzień jeździ w niekoniecznie optymalnych warunkach – narażony na skrajne temperatury, opady atmosferyczna, ostre słońce czy uderzające kamienie, które wydobywają się spod kół innych pojazdów.

Grafika na samochodzie Radom – osiągnij nowy poziom w docieraniu do klienta

Dlaczego oklejanie samochodów firmowych treściami graficznymi związanymi z Twoją firmą jest takie ważne? Z kilku powodów i nie zawsze ma to stricte związek z działaniami marketingowymi. Po pierwsze – samochód staje się jeżdżącą reklamą, a im więcej oklejonych aut posiadasz, tym mocniej zapisujesz się w świadomości klienta. Jest to bardzo ważny element działań reklamowych, szczególnie jeśli działasz na lokalnym rynku, na którego obszarze poruszają się Twoje samochody. Gdziekolwiek nie zaparkujesz, również w celu wykonania usługi, grafika z numerem telefonu i stroną internetową będzie zachęcała do kontaktu i zainteresowania się ofertą. Poza tym jednorodne grafiki na samochodach służbowych wyglądają profesjonalnie – na parkingu pod firmą zdecydowanie lepiej się prezentują niż samochody w różnych kolorach. Nie do przecenienia jest również efekt psychologiczny – pracownicy mający świadomość jazdy oznaczonym samochodem służbowym często są ostrożniejsi podczas prowadzenia, a także bardziej otwarci na potencjalnych klientów, którzy mogą ich zapytać o oferowane usługi.

YouTube