https://oklejflote.pl/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-5.png

OklejfloteRollupy Warszawa

PRACUJEMY RÓWNIEŻ W INNYCH LOKALIZACJACH
To atrakcyjne i tanie rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób zaprezentujesz się na różnego rodzaju targach i eventach.
Jest to system, który pozwala na zwinięcie ekranu z grafiką w kasecie, co ułatwia transport i magazynowanie.


Wasp (standard)

Kaseta aluminiowa z rozkładanymi nóżkami.

Szerokość:

85 cm :  160 zł / szt.

100 cm :  180 zł / szt.

120 cm :  170 zł / szt.


Mosquito

Kaseta aluminiowa z rozkładanymi nóżkami.

Szerokość:

120 cm :  290 zł / szt.


Rollup typu łezka

Aluminiowa konstrukcja o eleganckiej, szerokiej kasecie.

Szerokość:

85 cm :  320 zł / szt.

100 cm :  350 zł / szt.

120 cm :  380 zł / szt.

roll-upy- warszawa

Roll up – co warto o nim wiedzieć?

Każdy świadomy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że skuteczna reklama odgrywa bardzo ważną rolę zarówno na początku działalności, jak i w jej trakcie. Aby osiągnąć pożądane efekty, podczas planowania kampanii należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników – miejsca innymi grupę docelową. Wbrew pozorom w obecnym świecie pełnym technologii, działanie nie powinny ograniczać się tylko do Internetu – chociaż niemal każdy ma do niego dostęp, w dalszym ciągu bardzo skuteczne są tradycyjne działania marketingowe, takiej jak banery lub roll upy. Jeżeli szukasz firmy, która oferuje wysokiej jakości materiały reklamowe, to dobrze trafiłeś. Zakres naszych usług jest kompleksowy i chętnie zaproponujemy Ci produkty, dzięki którym osiągniesz sukces

Szukasz skutecznego sposobu na wypromowanie swojej marki lub oferowanych produktów? Postaw na interesujące rozwiązanie, jakim jest roll up Warszawa. Jest to specjalny stojak, którymi składa się z kilku elementów, między innymi listwy, wysięgnika oraz planszy reklamowej, która jest wyposażona w specjalny system rolujący umożliwiający jej chowanie. Jest to bardzo praktyczne, ponieważ pozwala na szybkie i sprawne złożenie banery, między innymi, żeby go przetransportować lub zabezpieczyć przed zniszczeniem. Roll up dostępne są w wielu różnych wersjach, które różnią jakością, rozmiarem czy parametrami – możesz się zdecydować na ekonomiczne i proste modele lub produkty klasy premium. W jakich sytuacjach warto postawić na to rozwiązanie? Roll up sprawdzi się na wszelkiego rodzaj eventach, takich jak szkolenia, konferencje czy prezentacje. Są wykorzystywane jako stała ekspozycja lub mobilna – na przykład podczas imprez plenerowych. Chętnie korzystają z nich nie tylko przedsiębiorcy, aby promować swój biznes, ale też instytucje naukowe, na przykład, aby przedstawić dany schemat naukowy, konspekt projekt czy grafikę.

Jakie zalety mają roll up Warszawa ?

Roll up to uniwersalne i wszechstronne rozwiązanie, z którego korzystają zarówno osoby prywatne, jak i różne branże. Jego ogromną zaletą jest mobilność – wystarczy kilka minut, aby złożyć konstrukcje oraz przetransportować w inne miejsce. Po złożeniu roll jest kompaktowy, dzięki czemu zmieści się nawet w aucie osobowym. Dzięki temu, że wydrukowana grafika jest zwijana w kasetę nie niszczy się podczas transportu i jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe. Nawet po długim czasie użytkowania, będzie się prezentować jak nowa, przyciągając spojrzenia innych. Roll upy w przeciwieństwie do innych działań marketingowych są jednorazową inwestycją – w dodatku dostępną w bardzo przystępnych cenach. Wystarczy, że raz zdecydujesz się na zakup stojaka, a zawsze będziesz mógł zabierać go na ważne wydarzenia. To tani i skuteczny sposób prezentacji firmy, który robi na innych doskonałe wrażenie. Wystarcz umieścić na planszy reklamowej intrygującą grafikę czy chwytliwe hasło, aby uczestnicy spotkania lub przechodnie na ruchliwej ulicy zainteresowali się produktem. Do innych zalet roll up należy:

✔️ łatwy montaż

✔️ możliwość wymiany planszy reklamowej.

Po zakończeniu jednej kampanii wystarczy, że wydrukujesz inną grafikę i dalej możesz prowadzić owocne działania marketingowe.

Załóżmy, że dysponujesz samochodem ciężarowym (albo kilkoma), który chciałbyś okleić. Jak się za to zabrać? Naturalnie, pierwszym krokiem powinno być przygotowanie projektu, który będzie spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy, będzie przykuwał uwagę oraz w prosty sposób przedstawiał Twoją ofertę. Nie martw się, jeśli jeszcze nie masz żadnego projektu, ani nawet pomysłu na to, jaką grafikę mógłbyś wykorzystać na swoich samochodach – nasi doświadczeni designerzy staną na głowie, aby maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki oferuje przestrzeń na Twoim aucie oraz skłonić potencjalnych klientów do wyjęcia telefonu i zapisania danych kontaktowych. Na przygotowaniu projektu oczywiście nie koniec, należy go przecież zrealizować.
Wydrukowanie folii z grafiką na samochód ciężarowy nie zawsze jest tak proste, jak mogłoby się wydawać – samych folii jest kilka rodzajów i od sięgnięcia po ten właściwy, uzależnione jest czy będziesz zadowolony z osiągniętych rezultatów oraz trwałość samej grafiki i okleiny. Stosujemy i proponujemy naszym klientom zarówno folię barwną, wycinaną ploterowo, jak i folię samoprzylepną z nadrukowaną grafiką w kolorze – w każdym wariancie sięgając po najwyższej jakości materiały i dając klientom możliwość dopasowania projektu do swoich możliwości finansowych.

Postaw na profesjonalną drukarnię ! - Roll up Warszawa

Jak widać, roll up to bardzo popularna forma reklamy zewnętrznej, z której warto korzystać. Jeżeli chcesz przekonać się o jej zaletach osobiście, to chętnie Ci pomożemy. Nasza drukarnia Warszawa wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i zaawansowane technologię, dzięki czemu możemy podjąć się praktycznie każdego zadania. Zdajemy sobie sprawę, że profesjonalny wygląd produktów reklamowych jest bardzo ważny, dlatego stosujemy jedynie wysokiej jakości materiały. Dokładamy starań, aby wręczać klientom precyzyjne i czytelne wydruki, które staną się prawdziwą wizytówką ich firmy. Naszym atutem są też przystępne ceny oraz punktualność – działamy szybko i sprawnie. Decydując się na współpracę z nami możesz być pewny, że otrzymasz produkt, który spełnia Twoje wymagania. Nasza oferta jest szeroka, a zakres usług kompleksowy – zachęcamy Cię do kontaktu, a chętnie udzielimy więcej informacji.

roll up

Roll up Warszawa – nasze realizacje

YouTube