https://oklejflote.pl/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-5.png

Oklejanie samochodów ciężarowych Warszawa

OKLEJAMY RÓWNIEŻ W INNYCH LOKALIZACJACH

Z roku na rok na naszych drogach widujemy coraz więcej samochodów oklejonych treściami reklamowymi. Nic dziwnego, ponieważ w ten sposób można wykorzystać darmową przestrzeń, jaką jest karoseria pojazdu firmowego, aby jeszcze skuteczniej docierać do klientów. Poza samochodami osobowymi i dostawczakami wykorzystywane są coraz częściej samochody ciężarowe, których rozmiar pozwala na uzyskanie naprawdę fajnych rezultatów i wykonanie pełnowymiarowego banneru.

Oklejanie-ciezarowe

Grafika na samochód ciężarowy Warszawa – dlaczego warto?

Samochód ciężarowy, który wykorzystywany jest w Twojej firmie, ma wszystkie cechy, aby być idealną powierzchnią reklamową – dysponuje dużą, płaską powierzchnią, którą możesz wykorzystać za darmo, dociera do różnych miejsc i naturalnie do różnych klientów oraz jest całkowicie darmowa – poza kosztem wykonania grafiki nie ponosisz już żadnych dodatkowych wydatków. Pomyśl natomiast o oszczędnościach – Twój samochód jeździ po okolicy, a często wyrusza również do dalszych miejsc, przejeżdżając przez centra dużych miast czy w pobliżu lokali o dużym natężeniu ruchu. Gdyby w każdym z tych miejsc chcieć postawić banner reklamowy i opłacić jego utrzymanie, to należałoby się liczyć z gigantycznymi wydatkami. Ty możesz mieć to za darmo, jeśli tylko zdecydujesz się na oklejenie swojej ciężarówki. To również prosty sposób na uatrakcyjnienie służbowej floty i zadbanie o identyfikację wizualną – kilka ciężarówek o jednakowym designie z tym samym przesłaniem reklamowym potrafi naprawdę dobrze zaprezentować firmę, nadając jej profesjonalny wyraz.

Oklejanie samochodów ciężarowych Warszawa – przede wszystkim reklama

Dlaczego usługa oklejania samochodów ciężarowych Warszawa cieszy się tak dużym powodzeniem? Przede wszystkim dlatego, że to bardzo skuteczny sposób na wypromowanie swojego biznesu lub oferowanych usług i produktów. Każdy właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie sprawę, że reklama jest kluczem do sukcesu. Aby klienci korzystali z usług danej firmy lub kupowali sprzedawane przez nią produkty, muszą najpierw dowiedzieć się o jej istnieniu. Właśnie dlatego, fabryki i korporacje wydają ogromne pieniądze na działania marketingowe. Oklejenie samochodu to skuteczny marketing, który nie wymaga jednak dużych nakładów pieniężnych – przede wszystkim dlatego, że jest to jednorazowa usługa. Raz nałożona folia przez wiele lat będzie przyciągać spojrzenia innych, nie generując żadnych dodatkowych kosztów. Reklama na samochodzie nie jest natrętna, jak ma to miejsce w przypadku ulotek czy bilbordów. Pozwala na swobodną komunikację z potencjalnymi odbiorcami oraz zwiększenie rozpoznawalności marki.

 

Grafika na samochód ciężarowy Warszawa – jak się za to zabrać?

Załóżmy, że dysponujesz samochodem ciężarowym (albo kilkoma), który chciałbyś okleić. Jak się za to zabrać? Naturalnie, pierwszym krokiem powinno być przygotowanie projektu, który będzie spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy, będzie przykuwał uwagę oraz w prosty sposób przedstawiał Twoją ofertę. Nie martw się, jeśli jeszcze nie masz żadnego projektu, ani nawet pomysłu na to, jaką grafikę mógłbyś wykorzystać na swoich samochodach – nasi doświadczeni designerzy staną na głowie, aby maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki oferuje przestrzeń na Twoim aucie oraz skłonić potencjalnych klientów do wyjęcia telefonu i zapisania danych kontaktowych. Na przygotowaniu projektu oczywiście nie koniec, należy go przecież zrealizować.
Wydrukowanie folii z grafiką na samochód ciężarowy nie zawsze jest tak proste, jak mogłoby się wydawać – samych folii jest kilka rodzajów i od sięgnięcia po ten właściwy, uzależnione jest czy będziesz zadowolony z osiągniętych rezultatów oraz trwałość samej grafiki i okleiny. Stosujemy i proponujemy naszym klientom zarówno folię barwną, wycinaną ploterowo, jak i folię samoprzylepną z nadrukowaną grafiką w kolorze – w każdym wariancie sięgając po najwyższej jakości materiały i dając klientom możliwość dopasowania projektu do swoich możliwości finansowych.

Oklejanie-ciezarowe-
https://oklejflote.pl/wp-content/uploads/2023/01/Oklejanie-ciezarowe-049-1024x576-1.jpg

Oklejanie samochodów ciężarowych Warszawa – jak przebiega?

Oklejenie samochodu folią nie jest skomplikowanym zadaniem – warto jednak powierzyć je profesjonalnej firmie takiej jak nasza, szczególnie jeśli chodzi o samochody ciężarowe. Cały proces rozpoczyna się od starannego przygotowania powierzchni – w zależności od okoliczności może to oznaczać jedynie umycie jej oraz odtłuszczenie albo też pozbycie się starej folii i resztek kleju. Samo oklejenie powierzchni wymaga dużej precyzji oraz zastosowania specjalnych narzędzi, które ułatwią i przyśpieszą ten proces. Celem jest nałożenie folii w taki sposób, aby utworzyć gładką i perfekcyjnie dopasowaną do karoserii powłokę. Na koniec niekiedy konieczne jest dodatkowe wygładzenie powierzchni, aby otrzymać trwały i estetyczny efekt. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oklejaniu najróżniejszych marek samochodów, dlatego powierzając to zadanie naszej firmie, możesz być pewny, że rezultat pracy przypadnie Ci do gustu.

Grafika na samochód ciężarowy Warszawa – wykonasz to u nas!

Nawet najpiękniejszy projekt, wydrukowany na wysokiej jakości folii nie będzie się dobrze prezentował, jeśli nie zostanie profesjonalnie wykorzystany. Podczas oklejania samochodu można popełnić mnóstwo błędów, dlatego tak ważne jest, aby również na tym etapie skorzystać z pomocy fachowców. Przyjedź do nas, a okleimy Twoją ciężarówkę w taki sposób, że z efektów będziesz zadowolony przez lata. Dzięki dużemu doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych technologii oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji – od wykonania projektu poprzez jego wydrukowanie, aż po nałożenie folii z grafiką na samochód ciężarowy Warszawa. Realizujemy także inne prace, m.in. oklejanie autobusów, samochodów osobowych czy wykonywanie bannerów i innych form reklamy. Chętnie wykonamy dla Ciebie spersonalizowane naklejki samoprzylepne. Już dzisiaj możesz zdecydować o zmianie wyglądu Twoich samochodów, powierzchni wykorzystywanej w biurze czy zrealizowaniu nawet najbardziej niestandardowych form reklamy – my zawsze będziemy do Twojej dyspozycji i podejmiemy się nawet najtrudniejszego zadania!

YouTube