Oklejenie witryny Warszawa

Pracujemy również w innych lokalizacjach

Oklejanie witryn Warszawa to ciekawy sposób na wyróżnienie danego lokalu oraz wypromowanie swojej marki lub działalności. Przedsiębiorcy już od wielu lat decydują się na ten rodzaj działań marketingowych, ponieważ przynosi doskonałe efekty – szczególnie w porównaniu z niskim nakładem finansowych oraz bezproblemową aplikacją grafiki. To uniwersalne i wszechstronne rozwiązanie, na które decydują się zarówno osoby prywatne, jak i właściciele sklepów, gabinetów czy instytucji. Jeżeli osobiście chcesz przekonać się, na czym polega oraz jakie korzyści może przynieść, to zapraszamy Cię do kontaktu. Specjalizujemy się w oklejaniu witryn na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Z chęcią zaproponujemy Ci profesjonalne i kompleksowe usługi, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Do oklejania witryn używamy folii perforowanych (One Way Vision) lub pełnych z laminatem.
Dostępne są również aplikację dekoracyjne np. folia szroniona, którą można dociąć w dowolny wzór.


Koszt usługi aplikacji folii na witrynę:

15-40 zł/m² (w zależności od folii oraz powierzchni)


DOSTĘPNE MATERIAŁY:

folia perforowana OWV z nadrukiem:
– długookresowa 35 zł/m²
– średniookresowa 28 zł/m²

folia pełna z nadrukiem:
25 zł/m²

folia pełna z nadrukiem + laminat:
 40 zł/m²

folia szroniona:
30 zł/m²

i inne…


Wycinanie dowolnych kształtów, liter…
 15-20 zł/m² (w zależności od wzoru oraz materiału)

Wybieranie zbędnych elementów + papier transportowy
15 zł/m²

Grafika na witrynę Warszawa – co warto wiedzieć?

Oferowana przez nas usługa oklejania witryn Warszawa i szyb cieszy się dużym powodzeniem. To efektywna oraz tania forma reklamy, która pomoże Ci wyróżnić się wśród konkurencji. Na czym polega cały proces? Kluczem do osiągnięcia pożądanych efektów jest dobranie odpowiedniej folii do danego projektu, rodzaju szkła oraz przeznaczania. Cała usługa rozpoczyna się od oczyszczenia powierzchni – w zależności od sytuacji może być konieczne usunięcie dotychczasowej folii lub jedynie odtłuszczenie powierzchni. Samo oklejanie witryn najlepiej przeprowadzać przy określonej temperaturze zalecanej przez producenta. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów folii, między innymi z perforacją, które sprawiają, że z zewnątrz lokalu nie widać co się dzieje w środku, a jednocześnie z zewnątrz można obserwować otoczenie. Aby przysłonić wnętrze lokalu, można też zastosować folię szronowaną, w której można dodatkowo wyciąć litery oraz uzupełnić kolorowym materiałem. Dużą wytrzymałością wyróżniają się produkty aplikowane na zewnątrz – są odporne na działanie warunków atmosferycznych, na przykład opadów deszczu. Jeżeli szkło znajduje się w miejscu silnie nasłonecznionym należy wybrać specjalną folię, która nie będzie się kurczyć pod wpływem wysokiej temperatury.

Grafika na samochód ciężarowy Warszawa – jak się za to zabrać?

to zabrać? Naturalnie, pierwszym krokiem powinno być przygotowanie projektu, który będzie spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy, będzie przykuwał uwagę oraz w prosty sposób przedstawiał Twoją ofertę. Nie martw się, jeśli jeszcze nie masz żadnego projektu, ani nawet pomysłu na to, jaką grafikę mógłbyś wykorzystać na swoich samochodach – nasi doświadczeni designerzy staną na głowie, aby maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki oferuje przestrzeń na Twoim aucie oraz skłonić potencjalnych klientów do wyjęcia telefonu i zapisania danych kontaktowych. Na przygotowaniu projektu oczywiście nie koniec, należy go przecież zrealizować.
Wydrukowanie folii z grafiką na samochód ciężarowy nie zawsze jest tak proste, jak mogłoby się wydawać – samych folii jest kilka rodzajów i od sięgnięcia po ten właściwy, uzależnione jest czy będziesz zadowolony z osiągniętych rezultatów oraz trwałość samej grafiki i okleiny. Stosujemy i proponujemy naszym klientom zarówno folię barwną, wycinaną ploterowo, jak i folię samoprzylepną z nadrukowaną grafiką w kolorze – w każdym wariancie sięgając po najwyższej jakości materiały i dając klientom możliwość dopasowania projektu do swoich możliwości finansowych.

Postaw na profesjonalistów ! Grafika na witrynę Warszawa

Oklejanie witryn sklepowych to znakomity przykład niskobudżetowej, ale skutecznej reklamy. Jeżeli rozwiązanie to stoi w zasięgu Twoje ręki, czemu z niego nie skorzystasz i osobiście nie przekonasz, jakie pozytywne efekty może Ci przynieść? Grafiki na witryny to nasza specjalność, więc chętnie zaproponujemy Ci produkt dostosowany do Twoich potrzeb i okoliczności. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego stawiamy tylko na sprawdzone materiały. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, dbając o najmniejsze szczegóły. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zespołem doświadczonych pracowników. Zakres naszych usług jest kompleksowy – chętnie pomożemy Ci w wypromowaniu Twojej firmy także za pomocą innych sposobów, takich jak roll up, oklejanie folią samochodu lub baner reklamowy Warszawa

Grafika na witrynę - Nasze realizacje

YouTube