Ścianki reklamowe Warszawa

Pracujemy również w innych lokalizacjach

Ścianki reklamowe  to bardzo szeroka grupa produktów, które chętnie wykorzystywane są podczas różnych eventów. Pełnią rolę skutecznego nośnika reklamy o charakterze promocyjny lub informacyjnym, na który decydują się firmy oraz instytucje. Są bardzo efektownym sposobem na wypromowanie danej marki lub zaprezentowanej konkretnych informacji, a przy tym są mało wymagające. Nic dziwnego, że wraz z upływem lat ich popularność nie spada. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się coś więcej na temat tego nowatorskiego rozwiązania, to świetnie trafiłeś! Ścianki reklamowe Warszawa to nasza specjalność – chętnie przybliżymy Ci ten temat oraz zaproponujemy profesjonalne usługi.

Doskonały zestaw o uniwersalnym zastosowaniu.
Ciekawa waliza, która służy też jako trybunka. Ścianka w pełni magnetyczna.
Kufer umożliwia przewóz zarówno ścianki jak i grafiki, w połączeniu z blatem może służyć jako trybunka.


Ścianka 3×2
:
2225 (wys.) x 1930 (szer.) x 485 (gł.)
Waga: 7,5 kg

Ścianka 3×3:
2225 (wys.) x 2540 (szer.) x 685 (gł.)
Waga: 9,1 kg

Ścianka 3×4:
2225 (wys.) x 3070 (szer.) x 960 (gł.)
Waga: 11 kg

Ścianka 3×5:
2225 (wys.) x 3430 (szer.) x 1225 (gł.)
Waga: 14 kg

Ścianki reklamowe Warszawa – czym są ?

Nie miałeś jeszcze do czynienia ze ściankami reklamowymi, a chciałbyś osobiście przekonać się o ich skuteczności? To bardzo dobry wybór. Chętnie korzystają z nich usługodawcy i sprzedawcy, a nawet celebryci lub politycy. Ich zaletą jest uniwersalność i wszechstronność – dostępne są różnego rodzaju produkty, które mogą być stosowne do różnych celów. Przede wszystkim, to prosty i skuteczny sposób, aby atrakcyjnie zaprezentować swoją firmę lub sprzedawane produkty. Można je wykorzystać nie tylko w biurze czy sklepie, ale też na konferencji czy targach. Ich głównym przeznaczeniem jest wypromowanie konkretnej marki lub usług. Ich duży format pozwala skutecznie wyeksponować dowolne informacje – na przykład hasła reklamowe, logo firmowe, opisy usług lub grafiki przedstawiające konkretne produkty. Korzystanie ze ścianek reklamowych nie jest skomplikowane czy czasochłonne, a potrafi zwiększyć świadomość marki oraz zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty.

Zastosowanie ścianek reklamowych

Jak sama nazwa wskazuje, ścianki reklamowe służą reklamie dla firmy – i chociaż jest to ich główny cel, mogą one stanowić także atrakcyjny element informacyjny lub dekoracyjny. Możliwości ich zastosowania są praktycznie nieograniczone – każdy znajdzie dla siebie taki produkt, który będzie odpowiadał jego potrzebom i marketingowej wyobraźni. Przykładem mogą być modułowe ścianki, które są chętnie stosowane w biurach. Wysokiej jakości nadruki sprawiają, że cała aranżacja prezentuje się o wiele atrakcyjniej, a co najważniejsze ich wygląd można łatwo zmienić – w ten sposób wiele firm dopasowuje wystrój wnętrza do pory rok czy zbliżających się premier. Czy warto postawić na takie rozwiązanie w firmie? Jak najbardziej, chociaż wygląda ono nieco pozornie, może mieć ogromne znaczenie dla postrzegania danego przedsiębiorstwa – estetyczna i nowoczesna siedziba firmy to klucz do sukcesu.

Ścianki reklamowe Warszawa na różne eventy

Zaletą ścianek reklamowych jest ich mobilność oraz bezproblemowy montaż. To sprawia, że są chętnie wykorzystywane podczas różnego rodzaju eventów – na przykład szkoleń czy konferencji. Sprawdzą się między innymi do budowy stoisk degustacyjnych lub zorganizowania akcji promocyjnej. Zyskały dużą popularność przy sponsoringu, ponieważ pozwalają na atrakcyjne wyeksponowanie logo i nazwę firmy, co zwiększa jej świadomość. Angażowanie się w życie publiczne danej społeczności czy branie udziału w inicjatywach lokalnych zawsze jest mile widziane. Mobilne ścianki reklamowe coraz częściej stosowane są też na weselach. Dzięki możliwości jej spersonalizowania, sprawdzi się jako idealne tło do zdjęć. Para młoda oraz gości dzięki niej, będą mogli poczuć się jak celebryci.

Postaw na profesjonalną drukarnię - Ścianki reklamowe Warszawa

Potrzebujesz ściankę reklamową na zbliżający się event? Chętnie Ci pomożemy! Nasza wieloformatowa drukarnia Warszawa jest nowocześnie i bogato wyposażona, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości usługi, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą specjalnością jest także fachowe doradztwo – działamy w ten branży już wiele lat dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Decydując się na skorzystanie z naszych usług możesz być pewien, że wykonamy każde zlecenie według Twoich potrzeb i preferencji, dzięki osiągniesz zamierzony efekt. Zapraszamy Cię do kontaktu, a chętnie udzielimy więcej informacji dotyczących naszej kompleksowej oferty.

YouTube