Oklejanie autobusów Warszawa

Oklejamy również w innych lokalizacjach

Oklejanie autobusów to jedna z oferowanych przez nas usług, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i przez lata pracy zdobyliśmy wiele cennego doświadczenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia. Zajmujemy się oklejaniem praktycznie każdego pojazdu – nie tylko aut osobowych, ale też autobusów i autokarów. Zachęcamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą, a chętnie wykonamy wysokiej jakości projekt, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Autobusy to główny środek transportu wielu ludzi, dzięki temu reklama na autobusach ma ogromny zasięg. Przy niewielkim nakładzie finansowym możesz pokazać się szerszej grupie odbiorców. Reklamę z folii samoprzylepnej możesz wykleić i po dowolnym czasie odkleić zmieniając na nową grafikę, dzięki czemu masz możliwość prezentowania swoich produktów i usług sezonowych. Wykorzystując aktualne produkty na rynku typu folie OWV możesz wykleić swoje szyby, które są świetnym miejsce do reklamy nie ograniczając widoczności pasażera. Bądź rozpoznawalny jako przewoźnik oznakowując swoje autobusy.

Przykładowa wycena

Oklejanie autobusów Warszawa – na czym polega?

Firmy i przedsiębiorstwa od zawsze szukały skutecznych pomysłów na wypromowanie swojej marki i dotarcie do jak największej grupy odbiorców. W tym celu korzystają z najróżniejszych działań marketingowych – to prawda, że w dobie Internetu wiele osób stawia właśnie na reklamy online, tradycyjne sposoby promowania produktów w dalszym ciągu przynoszą doskonałe efekty. Niezwykle skutecznym pomysłem w temacie działań promocyjnych jest oklejanie autobusów. Nie jest to skomplikowane zadanie, a potrafi przynieść doskonałe efekty. Można zdecydować się na oklejenie całego pojazdu lub tylko niektórych jego części. Cały proces trwa zaledwie kilka lub kilkanaście godzin w zależności od pojazdu. Rozpoczyna się od przygotowania karoserii, co niekiedy można oznaczać pozbycie się dotychczasowej folii. Następnie nakładana jest nowa okleina – wcześniej konieczne jest opracowanie jej projektu. W tym celu można samemu stworzyć odpowiednią grafikę lub skorzystać z usług profesjonalistów – do drugie rozwiązanie jest o wiele skuteczniejsze i pomoże Ci uzyskać lepsze efekty. Starannie opracowana reklama utrzymana w żywych kolorach będzie przyciągać spojrzenia innych i zapadnie im w pamięć.

Jakie zalety ma oklejanie autobusów?

Dlaczego warto postawić na rozwiązanie, jakim jest oklejanie autobusów ? To bezpłatny nośnik reklamy wizualnej, który umacnia pozycję danej marki na rynku i utrwala jej wizerunek. W dodatku usługa ta nie jest kosztowna, ani skomplikowana – wystarczy zdecydować się na jednorazową inwestycję, która będzie zwracać się przez wiele miesięcy, a nawet lat. Jakie samochody możesz okleić? Praktycznie wszystkie – nie tylko prywatne lub służbowe pojazdy, ale też samochody ciężarowe dostawcze oraz busy. Jeśli chodzi o te dwa ostatnie rodzaje, ich nieoklejenie to wręcz strata doskonałej możliwości na wypromowanie swoich usług. W zależności od branży, jaką reprezentujesz możesz zdecydować się na oklejenie całego autobusu lub bardziej dyskretny projekt, na przykład małe logo w strategicznym miejscu. Doskonałym rozwiązaniem jest umieszczenie na aucie hasła reklamowego, kilku napisów oraz grafiki utrzymanej w żywych kolorach, dzięki czemu będzie przyciągać spojrzenia innych. Nie masz doświadczenia w reklamie? Nic nie szkodzi! Nasze usługi są kompleksowe. Chętnie zajmiemy się nie tylko wydrukowaniem gotowej grafiki, ale też pomożemy Ci w doborze odpowiedniego projektu. Współpracujemy z doświadczonymi i utalentowanymi grafikami, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zadania.

Oklejanie autobusów Warszawa tylko z nami!

Chętnie zaproponujemy Ci usługę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości – możemy zająć się oklejeniem tylko jedno auta osobowego lub autobusu albo też umieścić reklamę na samochodach całej floty, co pozwoli Ci na oryginalne wyróżnienie firmy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymujesz gwarancję jakości – stawiamy tylko na sprawdzone i dobre gatunkowo materiały, dzięki czemu uzyskany efekt jest trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych. Ponadto, oklejenie całego pojazdu może dodatkowo zabezpieczyć lakier przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, taki jak promieniowanie słoneczne, błoto pośniegowe, kurz czy odpryskujące kamienie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie oklejania wszelkiego rodzaju pojazdów – nawet ciężarowych czy autobusów. W zakres naszych usług wchodzi też oklejenie szyb folią OWV. Liczne realizacje zadowolonych klientów potwierdzają, że w naszą pracę wkładamy mnóstwo energii i pasji – jeżeli chcesz przekonać się o tym osobiście, zachęcamy Cię do kontaktu i zapoznania się z całą naszą ofertą.

Nasze realizacje - Oklejanie autobusów Warszawa

YouTube