Oklejanie autobusów Warszawa

Oklejamy również w innych lokalizacjach

Dlaczego warto postawić na rozwiązanie, jakim jest oklejanie autobusów Warszawa ? To bezpłatny nośnik reklamy wizualnej, który umacnia pozycję danej marki na rynku i utrwala jej wizerunek. W dodatku usługa ta nie jest kosztowna, ani skomplikowana – wystarczy zdecydować się na jednorazową inwestycję, która będzie zwracać się przez wiele miesięcy, a nawet lat

Przykładowa wycena

Oklejanie autobusów Warszawa – na czym polega?

Firmy i przedsiębiorstwa od zawsze szukały skutecznych pomysłów na wypromowanie swojej marki i dotarcie do jak największej grupy odbiorców. W tym celu korzystają z najróżniejszych działań marketingowych – to prawda, że w dobie Internetu wiele osób stawia właśnie na reklamy online, tradycyjne sposoby promowania produktów w dalszym ciągu przynoszą doskonałe efekty. Niezwykle skutecznym pomysłem w temacie działań promocyjnych jest oklejanie autobusów. Nie jest to skomplikowane zadanie, a potrafi przynieść doskonałe efekty. Można zdecydować się na oklejenie całego pojazdu lub tylko niektórych jego części. Cały proces trwa zaledwie kilka lub kilkanaście godzin w zależności od pojazdu. Rozpoczyna się od przygotowania karoserii, co niekiedy można oznaczać pozbycie się dotychczasowej folii. Następnie nakładana jest nowa okleina – wcześniej konieczne jest opracowanie jej projektu. W tym celu można samemu stworzyć odpowiednią grafikę lub skorzystać z usług profesjonalistów – do drugie rozwiązanie jest o wiele skuteczniejsze i pomoże Ci uzyskać lepsze efekty. Starannie opracowana reklama utrzymana w żywych kolorach będzie przyciągać spojrzenia innych i zapadnie im w pamięć.

Jakie zalety ma oklejanie autobusów?

Jakie samochody możesz okleić? Praktycznie wszystkie – nie tylko prywatne lub służbowe pojazdy, ale też samochody ciężarowe dostawcze oraz busy. Jeśli chodzi o te dwa ostatnie rodzaje, ich nieoklejenie to wręcz strata doskonałej możliwości na wypromowanie swoich usług. W zależności od branży, jaką reprezentujesz możesz zdecydować się na oklejenie całego autobusu lub bardziej dyskretny projekt, na przykład małe logo w strategicznym miejscu. Doskonałym rozwiązaniem jest umieszczenie na aucie hasła reklamowego, kilku napisów oraz grafiki utrzymanej w żywych kolorach, dzięki czemu będzie przyciągać spojrzenia innych. Nie masz doświadczenia w reklamie? Nic nie szkodzi! Nasze usługi są kompleksowe. Chętnie zajmiemy się nie tylko wydrukowaniem gotowej grafiki, ale też pomożemy Ci w doborze odpowiedniego projektu. Współpracujemy z doświadczonymi i utalentowanymi grafikami, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zadania.

Oklejanie autobusów Warszawa tylko z nami!

Chętnie zaproponujemy Ci usługę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości – możemy zająć się oklejeniem tylko jedno auta osobowego lub autobusu albo też umieścić reklamę na samochodach całej floty, co pozwoli Ci na oryginalne wyróżnienie firmy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymujesz gwarancję jakości – stawiamy tylko na sprawdzone i dobre gatunkowo materiały, dzięki czemu uzyskany efekt jest trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych. Ponadto, oklejenie całego pojazdu może dodatkowo zabezpieczyć lakier przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, taki jak promieniowanie słoneczne, błoto pośniegowe, kurz czy odpryskujące kamienie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie oklejania wszelkiego rodzaju pojazdów – nawet ciężarowych czy autobusów. W zakres naszych usług wchodzi też oklejenie szyb folią OWV. Liczne realizacje zadowolonych klientów potwierdzają, że w naszą pracę wkładamy mnóstwo energii i pasji – jeżeli chcesz przekonać się o tym osobiście, zachęcamy Cię do kontaktu i zapoznania się z całą naszą ofertą.

YouTube