Zabezpieczenie lakieru folią ochronną PPF Warszawa

Pracujemy również w innych lokalizacjach

Oklejenie pojazdu folią to coraz częściej stosowane rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród właścicieli samochodów, motocykli, a nawet łodzi. Niesie ono za sobą wiele licznych korzyści – między innymi przestrzeń tę można wykorzystać do wypromowania swoich usług czy produktów. Niektórzy wykorzystują folię, aby dokonać metamorfozy swojego samochodu, do jeszcze innych osób przemawiają względy czysto praktyczne – folia skutecznie zabezpiecza karoserię pojazdu przed czynnikami zewnętrznymi. Dowiedz się więcej, na temat tego rozwiązania oraz przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Przykładowa wycena - Zabezpieczenie auta folią Warszawa

Folia do zabezpieczenia lakieru Warszawa – co musisz wiedzieć?

Folia PPF to chętnie stosowany materiał do zabezpieczania karoserii samochodu. Sama nazwa PPF jest skrótem z języka angielskiego i oznacza Paint Protection Film, czyli bezbarwną folię ochronną. Jest ona wykonana z trwałego poliuretanu i ma grubość około 170 mikronów. Jest prawie niewidoczna, dlatego z powodzeniem mogą zdecydować się na nią osoby, które nie chcą zmieniać wyglądu swojego samochodu. W takiej sytuacji, karoseria samochodu jest kompleksowo zabezpieczona, jednak nie jest to widoczne dla osób postronnych. Dlaczego w tym celu używa się właśnie foli PPF? Wyróżnia się ona wieloma cennymi właściwościami. Między innymi ma zdolność do samoregeneracji pod wpływem ciepła. Dzięki temu, drobne rysy, które powstają podczas codziennej eksploatacji samochodu stają się niewidoczne, gdy folia ma kontakt z ciepłym powietrzem, strumieniem gorącej wody czy promieniami słonecznymi. Inną niezwykłą cechą foli PPF są właściwości hydrofobowe. Dzięki nim, auto pozostaje czyste na dłużej. Po aplikacji folii, na karoserii powstaje powłoka ochronna, która utrudnia przywieranie kurzu i brudu oraz owadów. Co więcej, podczas mycia dużo łatwiej jest usunąć zanieczyszczenia.

Zabezpieczenie auta folią PPF Warszawa – dlaczego warto?

W ostatnich latach oklejanie samochodów cieszy się coraz większym powodzeniem. Dlaczego? Ponieważ to bardzo skuteczny, a zarazem tani sposób na zabezpieczenie karoserii. Folia wyróżniająca się niezwykłą wytrzymałością mechaniczną staje się barierą ochronną przed wieloma czynnikami zewnętrznymi takimi jak sól drogowa, kamienie na drodze, osady metaliczne, wżery czy zarysowania. Dzięki niej, na lakierze nie powstają odpryski ani otarcia, które przytrafią się każdego dnia na parkingu lub podczas jazdy autem. Po kilku latach użytkowania nie trzeba decydować się na polerowanie czy lakierowanie karoserii samochodu – można jedynie wymienić powłokę ochronną na uszkodzonym elemencie. Co więcej, oklejenie samochodu folią chroni go nie tylko przed czynnikami mechanicznymi, ale też zabezpiecza lakier przed płowieniem. To także sposób, aby dodać karoserii długotrwałego połysku, dzięki czemu auto zawsze będzie prezentować się jak nowe.

Zabezpieczenie lakieru folią ochronną Warszawa – dlaczego my?

Chciałbyś osobiście przekonać się, jak wiele korzyści niesie za sobą oklejenie samochodu folią PPF? Dobrze trafiłeś! To jedna z oferowanych przez nas usług! Już wiele lat działamy w tej branży i możemy zaoferować Ci usługi najwyższej jakości – w czym pomaga nam nowoczesne zaplecze techniczne oraz zespół wykwalifikowanych pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że oklejenie samochodu Warszawa to rozwiązanie, które niesie za sobą mnóstwo korzyści – zarówno, jeśli chodzi o względy praktyczne, jak i estetyczne, dlatego przykładamy się do każdego zlecenia. W zakres naszych usług wchodzi też fachowe doradztwo – z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do modelu auta, a także Twoich potrzeb i preferencji. Stosujemy tylko najwyższej jakości materiały oraz dbamy o odpowiednie przygotowanie samochodu przed naklejeniem folii – najczęściej oznacza to umycie karoserii i odtłuszczenie jej, ale czasami konieczne może być pozbycie się starej folii. W zależności od potrzeb klientów możemy wykorzystać folię bezbarwną, która służy głownie do ochrony lakieru, jaki i drukowaną, na której umieszczone są treści reklamowe.

YouTube