https://oklejflote.pl/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-5.png

OklejfloteOklejenie floty aut Warszawa

OKLEJAMY RÓWNIEŻ W INNYCH LOKALIZACJACH

Oklejanie samochodów folią to skuteczny sposób na ich metamorfozę oraz ochronę przed opryskami i zarysowaniami. Na rozwiązanie to chętnie decydują się przedsiębiorcy, którym zależy na dotarciu ze swoimi usługami czy produktami do szerokiego grona odbiorców. Nic dziwnego! To jednorazowa inwestycja, dzięki której można osiągnąć doskonałe efekty. Jeżeli osobiście chciałbyś przekonać Ci, jakie zalety niesie za sobą oklejenie samochodów firmowych lub prywatnych, to dobrze trafiłeś! Już od wielu lat specjalizujemy się w tej branży oraz możemy zaoferować wysokiej jakości usługi nawet najbardziej wymagającym klientom. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą! nacisk kładzie na marketing.

Oklejanie-floty-aut

Oklejanie aut Warszawa – co warto wiedzieć?

Oklejanie samochodów to proces znany już od wielu lat. Polega na pokryciu karoserii auta specjalną folią. Jest ona naklejana bezpośrednia na lakier po jego uprzednim przygotowaniu. Można zdecydować się na pokrycie całego samochodu folią lub też jedynie niektórych jego części. Czynność na nie trwa długo – zazwyczaj pożądany efekt można uzyskać w kilka godzin. Decydując się na oklejenie karoserii folią, w razie potrzeby równie szybko można wrócić do oryginalnego wyglądu samochodu. Na rozwiązanie to chętnie decydują się kierowcy samochodów osobowych, ale nie tylko – także busów, autobusów, tirów czy ciężarówek. Wbrew pozorom czynność ta nie jest taka łatwa i nietrudno o błąd, który zniweczy doskonały efekt. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie, takiej jak nasza, która specjalizuje się w oklejaniu floty transportowej już od długiego czasu.

Jak przebiega oklejenie floty aut Warszawa?

Oklejanie samochodów folią zazwyczaj składa się w kilku etapów. Na samym początku trzeba wykonać dokładny pomiar pojazdu, co będzie niezbędne do przygotowania projektu graficznego. Warto tutaj skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą Ci przygotować grafikę prezentującą się profesjonalnie. Drugim etapem jest faza produkcyjna, podczas której projekt drukowany jest na specjalnej folii – jest ona dodatkowo laminowana, co pozwala zwiększyć jej odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak uszkodzenia czy niekorzystna pogoda. Ostatnim elementem jest oklejenie samochodu – przed tym procesem, należy samochód oczyścić z kurzu i błota. Nie powinno się aplikować na jego powierzchnie środków ochronnych, ponieważ mogą utrudnić przyklejenie folii.

Oklejanie aut Warszawa – co warto wiedzieć?

Oklejanie samochodów to proces znany już od wielu lat. Polega na pokryciu karoserii auta specjalną folią. Jest ona naklejana bezpośrednio na lakier po jego uprzednim przygotowaniu. Można zdecydować się na pokrycie całego samochodu folią lub też jedynie niektórych jego części. Czynność ta nie trwa długo – zazwyczaj pożądany efekt można uzyskać w kilka godzin. Decydując się na oklejenie karoserii folią, w razie potrzeby równie szybko można wrócić do oryginalnego wyglądu samochodu. Na rozwiązanie to chętnie decydują się kierowcy samochodów osobowych, ale nie tylko – także busów, autobusów, tirów czy ciężarówek. Wbrew pozorom czynność ta nie jest taka łatwa i nietrudno o błąd, który zniweczy doskonały efekt. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie, takiej jak nasza, która specjalizuje się w oklejaniu floty transportowej już od długiego czasu.

Oklejanie aut firmowych Warszawa – poznaj najważniejsze zalety

Zastanawiasz się, czy oklejenie samochodów Warszawa to dobre rozwiązanie? Już wiele osób przekonało się, że to inwestycja, która przynosi doskonałe rezultaty. Jeżeli do pracy wykorzystujesz swój samochód, to nie ma lepszej formy reklamy niż jego estetyczne oklejenie. Co więcej, koszt dotarcia reklamy na samochodzie do potencjalnego klienta jest o wiele niższy niż w przypadku innych form reklamy. Decydując się na to rozwiązanie, auto będzie Twoją wizytówką – duży kolorowy wzór, na którym znajduje się nazwa Twojej marki czy kontakt będzie rzucał się w oczy wszystkim przechodniom oraz zapadanie im głęboko w pamięć – co ciekawe dzieje się to w sposób bezwiedny i automatyczny. Oklejenie samochodu to więc sposób na utrwalenie danego obrazu w pamięci odbiorcy. To mobilna reklama, ciągle widoczna, która niejako podąża za klientem.

YouTube