Druk naklejek samoprzylepnych Warszawa

Wydruk naklejek samoprzylepnych to jedna z oferowanych przez nas usług, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, mają one szerokie zastosowanie oraz dostępne są w wielu różnych rodzajach, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt, dostosowany do swoich potrzeb i preferencji. Drukowanie naklejek oraz etykiet samoprzylepnych to nasza specjalizacja – możemy zapewnić Cię, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przykładamy dużą uwagę do szczegółów oraz perfekcyjnego wykonania każdego projektu. Stosujemy tylko materiały najwyższej jakości. Zachęcamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Naklejki samoprzylepne dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Dobierzemy materiał, który będzie w stanie  sprostać Twoim oczekiwaniom.
Laminat stały błysk lub mat zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz promieniami UV.
Możliwość docięcia do dowolnego kształtu i formatu.

 

Folia samoprzylepna błysk/mat
25 zł m²

Folia samoprzylepna bezbarwna 
25 zł m²

Folia samoprzylepna z laminatem podłogowym
45 zł m²

Folia samoprzylepna easydot
(punktowy klej, łatwy demontaż i aplikacja) 35 zł m²

Folia samoprzylepna OWV
(perforowana folia One Way Vision) 35 zł m²

Folia samoprzylepna barwiona w masie
 10 zł m²


Docinanie do formatu
(prostokąt) 5 zł m²

Wycinanie dowolnego kształtu, wybieranie zbędnych elementów
+ papier transportowy
35 zł m²

Laminat stały
(laminowanie bezbarwną folią, która zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz promieniami UV)
15 zł m²

Naklejki samoprzylepne Warszawa – co powinieneś wiedzieć?

Naklejki samoprzylepne cieszą się dużym powodzeniem – głównie ze względu na swoją uniwersalność i wszechstronność. Nowatorskie metody wydruku pozwalają na przygotowywanie atrakcyjnych produktów o różnorodnej strukturze. W naszej drukarki jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej szczegółowy projekt na niewielkiej powierzchni. Do przygotowywania naklejek samoprzylepnych wykorzystujemy zazwyczaj druk offsetowy lub cyfrowy. Jakie możliwości dają? Stosuje się je między innymi do oznaczania produktów sprzedażowych. To doskonały sposób, aby poinformować szeroką grupę odbiorców o lokalnym wydarzeniu lub rozpropagować akcję charytatywną. Służą między innymi do wyeksponowania danych kontaktowych danej firmy na słupach ogłoszeniowych. Używa się je także w celu ostrzegania o zagrożeniach. Jak widać, naklejki samoprzylepne mogą posłużyć do realizacji wielu różnych celów – ograniczać Cię może tylko Twoja wyobraźnia.

Druk naklejek samoprzylepnych Warszawa – poznaj najważniejsze zalety

Wbrew pozorom skuteczne działania marketingowe nie ograniczają się tylko do Internetu. Nie jeden przedsiębiorca popełnia ten błąd, że akcję promocyjną swoich usług czy produktów ogranicza tylko do środowiska online. Tymczasem materiały reklamowe w dalszym ciągu przynoszą bardzo dobre efekty. Dzieje się tak ponieważ, istnieje mnóstwo tradycyjnych odbiorców, którzy chociaż mają dostęp do Internetu, nie korzystają z niego tak chętnie. Bardzo skutecznym nośnikiem informacji są samoprzylepne naklejki i etykiety. Stawiają na nie szczególnie lokalne firmy. Są one o wiele atrakcyjniejsze niż zwykłe ulotki, co daje przedsiębiorcom gwarancję, że nie wylądują tak łatwo w koszu. Do doskonały sposób, aby trafić do młodzieży – na przykład w celu poinformowania o ważnym wydarzeniu. Zaletą naklejek samoprzylepnych jest ich kompaktowa forma, która mimo mniejszych rozmiarów przyciąga uwagę. Są też bardzo praktyczne i łatwe w użyciu – nie wymagają stosowania stelaży, jak ma to miejsce w przypadku banerów. Można je nakleić praktycznie na każdą powierzchnie, co zajmuje dosłownie kilka sekund.

Naklejki samoprzylepne Warszawa - Nasze realizacje

Naklejki samoprzylepne Warszawa – postaw na profesjonalistów

Druk naklejek samoprzylepnych do doskonały sposób na wypromowanie danej marki, pod warunkiem, że będą wykonane z najwyższą starannością. Aby mieć pewność, że materiały reklamowe zostaną przygotowane w profesjonalny sposób, warto zlecić ich wydrukowanie wyspecjalizowanej firmie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokiej jakości produkty, które spełnią zamierzone cele. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Zachęcamy Cię do kontaktu, nawet jeżeli nie masz jeszcze przygotowanego projektu – współpracujemy z utalentowanymi grafiki, którzy posłużą Ci fachową radą lub pomogą w stworzeniu grafiki. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości, ponieważ dysponujemy nowoczesnym sprzętem drukującym oraz zespołem doświadczonych pracowników.

Druk naklejek samoprzylepnych Warszawa – nasza kompleksowa oferta

Drukowanie naklejek samoprzylepnych to nie jedyna nasza specjalność. Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki. Wykonujemy ścianki reklamowe Warszawa, roll up, banery oraz fototapety. Wyklejamy witryny oraz przygotowujemy kreację na płytach PCV. Zajmujemy się oklejaniem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a nawet łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, świadcząc usługi najwyższej jakości. Zachęcamy do kontaktu!

Adres

Oklej-Flotę
ul. Szeligowska 81, 01-319 Warszawa (Bemowo)

Skontaktuj się

Biuro/Grafik

tel. 504 969 568

Montaż/Wyklejanie

tel. 504 441 155
tel. 605 830 691

Godziny otwarcia

PON-PT 07:00 – 17:00

SB-ND Nieczynne

Śledź nas
YouTube