Reklama na samochód Warszawa

Oklejamy również w innych lokalizacjach

Oklejenie samochodu materiałami reklamowymi to nie nowość – już od wielu lat decydują się na to przedsiębiorcy, którzy szukają nowych sposobów na wypromowanie swojego biznesu oraz oferowanych usług i produktów. Reklama na samochodzie to proste rozwiązanie, które nie wymaga dużych nakładów finansowych, a potrafi przynieść doskonałe rezultaty. Jeżeli prowadzisz działalność i chciałbyś zwiększyć sprzedaż lub po prostu sprawić, aby Twoja marka stała się bardziej znana, to chętnie Ci pomożemy. Oklejanie samochodów jest naszą specjalnością – zajmujemy się tym już od wielu lat i doskonale wiemy, jak zrobić to dobrze, a tym samym pomóc naszym klientom osiągnąć pożądane rezultaty. Zapraszamy do kontaktu!

Reklama na samochodzie Warszawa – co powinieneś wiedzieć?

Każdy właściciel firmy zdaje sobie sprawę, jak ważne są działania marketingowe – bez odpowiedniej promocji trudno jest osiągnąć jakikolwiek sukces na rynku. Korzyści wynikających z działań promocyjnych jest nieskończenie wiele – właśnie dlatego uważa się, że reklama jest dźwigną handlu. Przedsiębiorstwa zazwyczaj przeznaczają ogromne sumy pieniędzy każdego miesiąca, żeby promować swoją markę w Internecie. I chociaż internetowe reklamy są skuteczne, w dalszym ciągu jest mnóstwo osób, które z niego nie korzystają. Do tych potencjalnych odbiorców można dotrzeć jedynie za pomocą tradycyjnych środków przekazu, takich jak ulotki, bilbordy czy właśnie reklama na samochodzie. Ta ostatnia jednak znacząco góruje nad innymi metodami. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na mobilność. W tym przypadku to reklama podąża za klientami. Ciągła ekspozycja marki pozwala na utrwalenie jej wizerunku wśród odbiorców – logo, oferta czy dane teleadresowe podświadomie są zapamiętywane. Jeżeli potencjalny klient będzie potrzebował danego rodzaju usług czy produktów postanowi dowiedzieć się więcej na temat tej firmy w Internecie.

Postaw na profesjonalistów ! Reklama na samochód Warszawa od Oklejflotę

Załóżmy, że dysponujesz samochodem ciężarowym (albo kilkoma), który chciałbyś okleić. Jak się za to zabrać? Naturalnie, pierwszym krokiem powinno być przygotowanie projektu, który będzie spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy, będzie przykuwał uwagę oraz w prosty sposób przedstawiał Twoją ofertę. Nie martw się, jeśli jeszcze nie masz żadnego projektu, ani nawet pomysłu na to, jaką grafikę mógłbyś wykorzystać na swoich samochodach – nasi doświadczeni designerzy staną na głowie, aby maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki oferuje przestrzeń na Twoim aucie oraz skłonić potencjalnych klientów do wyjęcia telefonu i zapisania danych kontaktowych. Na przygotowaniu projektu oczywiście nie koniec, należy go przecież zrealizować.
Wydrukowanie folii z grafiką na samochód ciężarowy nie zawsze jest tak proste, jak mogłoby się wydawać – samych folii jest kilka rodzajów i od sięgnięcia po ten właściwy, uzależnione jest czy będziesz zadowolony z osiągniętych rezultatów oraz trwałość samej grafiki i okleiny. Stosujemy i proponujemy naszym klientom zarówno folię barwną, wycinaną ploterowo, jak i folię samoprzylepną z nadrukowaną grafiką w kolorze – w każdym wariancie sięgając po najwyższej jakości materiały i dając klientom możliwość dopasowania projektu do swoich możliwości finansowych.

Reklama na samochód Warszawa – jakie jeszcze ma zalety?

Dlaczego jeszcze reklama na samochodzie to dobre rozwiązanie? Zazwyczaj działania marketingowe pochłaniają duże sumy pieniędzy. W tym przypadku, oklejenie pojazdu to jednorazowy wydatek, który będzie przynosił efekty przez długi czas. Mogą zdecydować się na to zarówno pracownicy, jak i właściciel firmy, co pozwoli dotrzeć do jeszcze szerszego kręgu odbiorców. Reklama będzie dobrze widoczna nie tylko w trakcie pełnienia służbowych obowiązków, ale praktycznie przez cały czas – podczas wyjazdu na wakacje, robienia zakupów czy zawożenia dziecka do szkoły. Nie wymaga wynajmowania miejsca, jak to się dzieje w przypadku bilbordów. Nie jest też tak nachalna jak rozdawanie ulotek. Co więcej, sam koszt oklejenia samochodu nie jest duży – profesjonalne firmy mogą to zrobić szybko i sprawnie, co nie spowoduje przestojów w pracy.  Oklejenie samochodu reklamą niesie też za sobą inne, całkiem praktyczne zalety. Folia zabezpiecza karoserię przed zniszczeniem oraz upływem czasu. Dzięki niej, na lakierze nie pojawiają się zarysowania ani odpryski, a promienie słoneczne nie powoduje blaknięcie koloru. Co więcej, folię można w każdym momencie zdjąć i przywrócić dotychczasowy wygląd samochodu.

YouTube