https://oklejflote.pl/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-5.png

OklejfloteOklejanie łodzi Warszawa

OKLEJAMY RÓWNIEŻ W INNYCH LOKALIZACJACH

Oklejanie łodzi to bardzo popularna usługa, na którą decydują się nie tylko właściciele samochodów służbowych. Tak naprawdę, rozwiązanie to niesie za sobą mnóstwo korzyści – nie tylko stanowi skuteczną reklamę i potrafi sprawić, że będzie się ona prezentować o wiele atrakcyjniej, ale też jest skutecznym sposobem na jej ochronę i przedłużenie żywotności. Do wykańczania łodzi stosuje się specjalną folię o ponad przeciętnych właściwościach, w tym zwiększonej odporności na wodę. Jeżeli jesteś zainteresowany taką usługę, chętnie zaoferujemy Ci naszą pomoc oraz udzielimy wszelkich informacji. Zapraszamy do kontaktu!

Oklejanie-lodzi-motorowej

Oklejanie łodzi – co warto wiedzieć?

Oklejanie łodzi  to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku luksusowych jachtów, jak i mniejszych łodzi motorowych. Co ciekawe, na opcję tę decydują się nie tylko posiadacze samochodów, ale też pasjonaci sportów wodnych – między innymi osoby prywatne lub firmy, które szukają sposobu na wypromowanie swoich usług lub produktów. Jak wygląda ta usługa? Do oklejania łodzi stosuje się różnego rodzaju folie w zależności od efektu, jaki chce się osiągnąć – często są to folie winylowe, które charakteryzują się trwałością i wytrzymałością. To o wiele trwalszy wybór niż farby i powłoki żelowe. Jak wygląda proces pokrywania folią łodzi? Na samym początku niezbędne jest odpowiednie przygotowanie powierzchni. Niekiedy może to wymagać dokonanie niezbędnych napraw kadłub – między innymi naprawienie uszkodzeń i uzupełnienie ubytków specjalnych wypełniaczem. Samo nałożenie foli wymaga dużej wprawy oraz profesjonalnych narzędzi – jest to zadanie o wiele bardziej wymagające niż oklejanie samochodów. Kolejnym krokiem jest uszczelnienie powierzchni, dzięki czemu tworzy kompleksową warstwę ochronną, która chroni kadłub przed działaniem szkodliwych czynników. Dodatkowo można zdecydować się na opcję laminowania, czyli jeszcze lepszego zabezpieczenia powierzchni.

https://oklejflote.pl/wp-content/uploads/2022/07/Oklejanie-lodzi-011-640x303.jpg

Oklejanie łodzi Warszawa – na czym polega?

Oklejanie łodzi Warszawa to usługa podobna do oklejania motocykli Warszawa czy samochodów. W tym celu na początku starannie przygotowuje się powierzchnie – oznacza to między innymi usunięcie wszelkich zanieczyszczeń czy resztek starej farby lub folii. Często jest to dobra okazja, aby przeprowadzić niezbędne naprawy kadłuba – na przykład naprawić uszkodzenia czy wypełnić powstałe podczas użytkowania ubytki. Po przygotowaniu powierzchni przystępuje się do nałożenia folii. Proces ten nie jest łatwy – stanowi o wiele większe wyzwanie niż oklejanie szkła czy samochodów. Konieczne jest zastosowanie profesjonalnych narzędzi. Zadaniem tym mogą zająć się jedynie wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i duże doświadczenie – właśnie na taką obsługę możesz liczyć decydując się na skorzystanie z naszych usług. Tuż po oklejeniu kadłuba folią przechodzi się do kolejnego etapu, jakim jest uszczelnianie – proces ten chroni przed zerwaniem się materiału pod wpływem działania czynników zewnętrznych, takich jak woda czy powietrze. W ten sposób można stworzyć kompleksową warstwę ochronną, która zapewni Twojej łodzi bezproblemowe funkcjonowanie przez długi czas. Dodatkową opcją jest również laminowanie – czyli jeszcze bardziej kompleksowe zabezpieczenie powierzchni przed szkodliwymi czynnikami.

Oklejanie łodzi Warszawa – postaw na profesjonalistów

Szukasz firmy, która zajmie się profesjonalnym oklejeniem Twojej łodzi? Dobrze trafiłeś! Nasza drukarnia Warszawa świadczy kompleksowe usługi, w których zakres wchodzi oklejanie floty, w tym autobusów, samochodów ciężarowych, motocykli oraz łodzi. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego dokładamy starań, aby oferować wysokiej jakości usługi. Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników oraz nowoczesnym zapleczem technicznym, co pozwala nam podjąć się praktycznie każdego zadania, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Chętnie zaoferujemy Ci unikalny projekt graficzny, który pozwoli Ci zareklamować firmę, produkty czy Twoich sponsorów. Używamy folii wysokiej jakości, która przeznaczona jest do tego typu zadań. Dzięki nam przekonasz się, że zmiana designu Twojej łodzi może być łatwiejsza niż myślisz. Decydując się na skorzystanie z naszych usług otrzymujesz gwarancje profesjonalnie wykonanej usługi. Zachęcamy Cię do kontaktu i zapoznania się z całą naszą ofertą.

https://oklejflote.pl/wp-content/uploads/2022/07/Oklejanie-lodzi-007-640x311.jpg
YouTube