Oklejanie autobusów

Autobusy to główny środek transportu wielu ludzi, dzięki temu reklama na autobusach ma ogromny zasięg. Przy niewielkim nakładzie finansowym możesz pokazać się szerszej grupie odbiorców. Reklamę z folii samoprzylepnej możesz wykleić i po dowolnym czasie odkleić zmieniając na nową grafikę, dzięki czemu masz możliwość prezentowania swoich produktów i usług sezonowych. Wykorzystując aktualne produkty na rynku typu folie OWV możesz wykleić swoje szyby, które są świetnym miejsce do reklamy nie ograniczając widoczności pasażera. Bądź rozpoznawalny jako przewoźnik oznakowując swoje autobusy.

Przykładowa wycena

Na oklejanie pojazdów specjalną folią decydują się już nie tylko właściciele samochodów osobowych czy firmowych. Coraz częściej możemy zaobserwować grafiki znajdujące się także na autobusach. Nic dziwnego! Trudno wyobrazić sobie bardziej odpowiednik nośnik reklamy niż autobus, który wyróżnia się ogromną powierzchnią oraz całe dnie przemieszcza się po najczęściej uczęszczanych ulicach miasta. Reklama w komunikacji przykuwa uwagę znudzonych podróżnych oraz dociera do szerokiego grona odbiorców – zarówno pieszych, rowerzystów, pasażerów, jak i innych kierowców. 

Oklejanie autobusów to sposób na dotarcie do osób w różnych wieku, o różnych zainteresowaniach, statusie społecznym czy płci – i to bez najmniejszego wysiłku. Nowoczesne technologie pozwalają zarówno na częściowe, jak całościowe oklejenie pojazdu, a nawet umieszczenie materiałów reklamowych na szybach – możesz zdecydować się na kilka metod jednocześnie, co zwiększy Twoje szansę na dotarcie do potencjalnych klientów.

Nasze realizacje - Oklejanie autobusów Warszawa

YouTube