https://oklejflote.pl/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-5.png

OklejfloteOklejenie szyb folią OWV Warszawa

OKLEJAMY RÓWNIEŻ W INNYCH LOKALIZACJACH

Rozwój nowych technologii sprawia, że dostępnych jest coraz więcej sposobów na umieszczanie reklam tam, gdzie wcześniej było to niemożliwe. Przykładem może być folia OWV, która chętnie umieszczana jest na szybach – zarówno w samochodach, jak i budynkach.  Jej atutem jest to, że zachowuje półprzeźroczyste właściwości i zapewnia dostęp światła do pomieszczenia, a jednocześnie pozwala na szybkie i skuteczne promowanie danych produktów czy usług. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej na temat tego innowacyjnego rozwiązania, zapraszamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą.

folia-owv-warszawa

Oklejenie szyb folią OWV Warszawa – postaw na profesjonalistów

Jak widać, folia OWV wyróżnia się bardzo szerokim zastosowaniem. Korzystanie z tego rozwiązania niesie za sobą mnóstwo korzyści – chciałbyś przekonać się o nich osobiście? Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w oklejaniu samochodów, motocykli, łodzi oraz autobusów. Oklejanie szyb Warszawa folią OWV także znajduje się w naszej ofercie. Oferujemy klientom różne metody druku cyfrowego na folii – ostateczny wybór techniki uzależniony jest od przeznaczenia reklamy oraz wymagań i preferencji zleceniodawcy. W zakres naszych usług wchodzi też fachowe doradztwo – chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszy produkt dostosowany do okoliczności i potrzeb. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz mieć gwarancję, że otrzymany efekt przypadnie Ci do gustu. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, możemy podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Zapraszamy Cię do kontaktu, a przekonasz się, jak skutecznym rozwiązaniem jest oklejanie szyb folią OWV.

Czym jest folia OWV?

folią OWV miał do czynienia niemal każdy, chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawy. Ozdobione są nią witryny większości sklepów, biur oraz innych obiektów usługowych. Dlaczego cieszy się ona tak dużym powodzeniem? Folia One-Way Vision jest samoprzylepnym materiałem, na którym naniesiony jest nadruk tylko z jednej strony. Jest ona perforowana, co oznacza, że znajdują się na niej małe dziurki. Sposób jej wykonania sprawia, że zachowuje swoje półprzezroczyste właściwości – po przyklejeniu na witrynę sklepu pozwala osobom wewnątrz pomieszczenia obserwować, co się dzieje na zewnątrz oraz zapewnia dostęp światła. Jednocześnie wydrukowana na jej zewnętrznej stronie reklama jest doskonale widoczna dla przechodniów i potencjalnych klientów. Te właściwości sprawiają, że folia OWV pojawia się w wielu miejscach, korzystają z niej zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Najczęściej spotkać ją można w witrynach, szybach okiennych oraz pojazdach – między innymi w szybach autobusów, tramwajów oraz samochodów osobowych i firmowych. Chętnie jest stosowana także na ściankach działowych oraz szklanych elewacjach.

Oklejenie szyb folią OWV Warszawa – dlaczego warto?

Oklejenie szyb folią OWV treścią informacyjną oraz marketingową. Jej atutem jest wszechstronność i uniwersalność – nadaje się do wyklejania praktycznie każdej gładkiej powierzchni. Co więcej, można zamieścić na niej dowolne treści – doskonale widoczne będą zarówno dane kontaktowe firmy, jak i grafika i innego rodzaju materiały. Folia OWV chętnie stosowana jest do oklejania szyb wewnątrz pomieszczenia, jednak z powodzeniem można używać jej również na zewnątrz budynków, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia. Są one odporne na warunki atmosferyczne takie jak promieniowanie słoneczne oraz wilgoć, deszcz czy mróz. Zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności używania kleju – jej montaż jest więc bardzo prosty. W każdej chwili można zdecydować się na usunięcie folii i to bez używania specjalnych narzędzi czy rozpuszczalników. Ani aplikacja, ani usunięcie reklamy ze szkła nie uszkodzą powierzchni – nawet nie wymaga jej mycia. Co więcej, folia może być używana wielokrotnie – tę samą reklamę można naklejać w wielu różnych miejscach.

folia-owv
YouTube