Reklama na banerze Warszawa

Pracujemy również w innych lokalizacjach

Banery wielkoformatowe to w dalszym ciągu jeden z najbardziej imponujących sposobów na wypromowanie swojej marki. Ich cechą charakterystyczną jest widoczność – wręcz podświadomie zwracają uwagę na siebie wszystkich przechodniów oraz zapadają im w pamięci. W dodatku są trwałe, wykonane z wytrzymałych materiałów oraz łatwe w transporcie. Nic dziwnego, że cieszą się niesłabnącą popularnością. Jeżeli osobiście chcesz przekonać, jak skutecznym i komfortowym narzędziem są, zachęcamy Cię do kontaktu. Działamy w branży drukarskiej już wiele lat i możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Z chęcią zaproponujemy Ci produkty najwyższej jakości dostosowane do Twoich potrzeb i sytuacji.

Baner reklamowy w szybki i łatwy sposób można zamontować w prawie każdym miejscu.
Bez problemu sprawdzi się na ścianie budynku czy ogrodzeniu.
Pomożemy w wybraniu odpowiedniego rodzaju płótna oraz wykończenia.


Baner powlekany

25 zł m²

Siatka mesh
25 zł m²

Baner do podświetleń (backlight)
40 zł m²

Baner dwustronny (blockout)
50 zł m²

Banery reklamowe – czym się charakteryzuje?

Baner reklamowy Warszawa to jedna z najbardziej tradycyjnych form reklamy, która mimo rozwoju Internet i nowoczesnych technologii, w dalszym ciąg cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na czym tak naprawdę polega to rozwiązanie? Baner wielkoformatowy to nic innego, jak graficzne przedstawienie komunikatu, który zachęca do zapoznania się z ofertą danej firmy lub zakupu określonego produktu. Można go też stosować w celu poinformowania o zbliżającym się wydarzeniu – na przykład otwarciu nowego sklepu czy koncercie. Banery mogą mieć różne rozmiary, jednak zawsze utrzymane są w formacie wielkoformatowym, dzięki czemu mogą być dobrze widoczne. Montuje się je na stelażach w miejscach, w których każdego dnia przewijają się tłumy ludzi, na przykład przy ciągach komunikacyjnych czy galeriach handlowych. Mogą być umiejscowione na budynkach czy też ogrodzeniach w przestrzeni miejskiej. Powinny wyróżniać się wysokim poziomem czytelności – szczególnie, jeżeli znajdują się na nich dane kontaktowe firmy. Aby komunikat był widoczny także po zmroku, dzięki czemu będzie miał większy zasięg działania. Można dodatkowo zamontować w jego okolicach oświetlenie od przodu.

Jakie zalety mają banery reklamowe - Warszawa?

Rozwiązanie takie ma dużo zalet. Przede wszystkim, są doskonałym sposobem na wypromowanie zbliżających się wydarzeń, ofert firmowych, produktów czy usług. Za ich pomocą można stworzyć intrygujące i oryginalne kampanie, które zwiększają świadomość klientów odnośnie poszczególnej marki. Co ciekawe, chętnie korzystają z nich nie tylko przedsiębiorcy, ale też szkoły, urzędy, instytucje czy też osoby prywatne. Dzięki banerom można dotrzeć do bardzo dużej grupy osób, nawet do ludzi, którzy nie korzystają z Internet, nie słuchają radia i nie oglądają reklam w telewizji. Współczynnik kontaktu reklamy z jego odbiorcą jest bardzo wysoki, mimo niewielkiego nakładu finansowego – reklama na banerze Warszawa nie obciąży Twojego budżetu domowego czy firmowego, w przeciwieństwie do wielu innych działań marketingowych. Tego rodzaju reklama w żadnej sposób nie jest nachalna i nie narzuca się odbiorcom, sami mogą zdecydować, czy chcą dowiedzieć się o promowanym produkcji czegoś więcej, co również wpływa na pozytywny odbiór. Nie ulega wątpliwości, że rozwiązanie to kryje w sobie ogromny potencjał.

baner reklamowy warszawa

Baner reklamowy Warszawa - nasze realizacje

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami ?

Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przygotowany baner reklamowy Warszawa to bardzo skuteczne narzędzie, dlatego oferujemy naszym klientom wysokiej jakości usługi. Drukowane przez nas banery są wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i służymy fachową radą. Wyróżnia nas punktualność oraz profesjonalna obsługa. Stosujemy tylko sprawdzone materiały o najwyższej jakości, co przekłada się na doskonałe efekty. Otrzymane produkty są trwałe i wytrzymałe oraz odporne na warunki atmosferyczne. Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki – zachęcamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą, z pewnością będziemy w stanie zaproponować Ci produkt, dzięki któremu osiągniesz pozytywne rezultaty i dotrzesz do szerokiego grona odbiorców.

Sprawdź : Druk banerów Warszawa

Adres

Oklej-Flotę
ul. Szeligowska 81, 01-319 Warszawa (Bemowo)

Skontaktuj się

Biuro/Grafik

tel. 504 969 568

Montaż/Wyklejanie

tel. 504 441 155
tel. 605 830 691

Godziny otwarcia

PON-PT 07:00 – 17:00

SB-ND Nieczynne

Śledź nas
YouTube