Oklejanie samochodów ciężarowych Warszawa

Oklejamy również w innych lokalizacjach

Z roku na rok na naszych drogach widujemy coraz więcej samochodów oklejonych treściami reklamowymi. Nic dziwnego, ponieważ w ten sposób można wykorzystać darmową przestrzeń, jaką jest karoseria pojazdu firmowego, aby jeszcze skuteczniej docierać do klientów. Poza samochodami osobowymi i dostawczakami wykorzystywane są coraz częściej samochody ciężarowe, których rozmiar pozwala na uzyskanie naprawdę fajnych rezultatów i wykonanie pełnowymiarowego banneru.

Reklama na samochodach ciężarowych to bardzo ważny element marketingu w obecnych czasach.
Wykorzystując ogromną przestrzeń do zaprojektowania, możesz stworzyć dowolną reklamę która będzie
fundamentem Twojej firmy. Oklejając samochód ciężarowy przy niewielkim nakładzie finansowym
zyskujesz ogromny zasięg reklamy. Zaletą reklamy wykonanej z folii samoprzylepnej jest fakt, że w
każdej chwili możesz zmienić projekt rozklejając stary a w jej miejsce wyklejając nowy. Pozwól
zauważyć się potencjalnym klientom oklejając swój samochód ciężarowy.

Przykładowa wycena

Grafika na samochód ciężarowy Warszawa – dlaczego warto?

Samochód ciężarowy, który wykorzystywany jest w Twojej firmie, ma wszystkie cechy, aby być idealną powierzchnią reklamową – dysponuje dużą, płaską powierzchnią, którą możesz wykorzystać za darmo, dociera do różnych miejsc i naturalnie do różnych klientów oraz jest całkowicie darmowa – poza kosztem wykonania grafiki nie ponosisz już żadnych dodatkowych wydatków. Pomyśl natomiast o oszczędnościach – Twój samochód jeździ po okolicy, a często wyrusza również do dalszych miejsc, przejeżdżając przez centra dużych miast czy w pobliżu lokali o dużym natężeniu ruchu. Gdyby w każdym z tych miejsc chcieć postawić banner reklamowy i opłacić jego utrzymanie, to należałoby się liczyć z gigantycznymi wydatkami. Ty możesz mieć to za darmo, jeśli tylko zdecydujesz się na oklejenie swojej ciężarówki. To również prosty sposób na uatrakcyjnienie służbowej floty i zadbanie o identyfikację wizualną – kilka ciężarówek o jednakowym designie z tym samym przesłaniem reklamowym potrafi naprawdę dobrze zaprezentować firmę, nadając jej profesjonalny wyraz.

Grafika na samochód ciężarowy Warszawa – jak się za to zabrać?

Załóżmy, że dysponujesz samochodem ciężarowym (albo kilkoma), który chciałbyś okleić. Jak się za to zabrać? Naturalnie, pierwszym krokiem powinno być przygotowanie projektu, który będzie spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy, będzie przykuwał uwagę oraz w prosty sposób przedstawiał Twoją ofertę. Nie martw się, jeśli jeszcze nie masz żadnego projektu, ani nawet pomysłu na to, jaką grafikę mógłbyś wykorzystać na swoich samochodach – nasi doświadczeni designerzy staną na głowie, aby maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki oferuje przestrzeń na Twoim aucie oraz skłonić potencjalnych klientów do wyjęcia telefonu i zapisania danych kontaktowych. Na przygotowaniu projektu oczywiście nie koniec, należy go przecież zrealizować.
Wydrukowanie folii z grafiką na samochód ciężarowy nie zawsze jest tak proste, jak mogłoby się wydawać – samych folii jest kilka rodzajów i od sięgnięcia po ten właściwy, uzależnione jest czy będziesz zadowolony z osiągniętych rezultatów oraz trwałość samej grafiki i okleiny. Stosujemy i proponujemy naszym klientom zarówno folię barwną, wycinaną ploterowo, jak i folię samoprzylepną z nadrukowaną grafiką w kolorze – w każdym wariancie sięgając po najwyższej jakości materiały i dając klientom możliwość dopasowania projektu do swoich możliwości finansowych.

Grafika na samochód ciężarowy Warszawa – wykonasz to u nas!

Nawet najpiękniejszy projekt, wydrukowany na wysokiej jakości folii nie będzie się dobrze prezentował, jeśli nie zostanie profesjonalnie wykorzystany. Podczas oklejania samochodu można popełnić mnóstwo błędów, dlatego tak ważne jest, aby również na tym etapie skorzystać z pomocy fachowców. Przyjedź do nas, a okleimy Twoją ciężarówkę w taki sposób, że z efektów będziesz zadowolony przez lata. Dzięki dużemu doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych technologii oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji – od wykonania projektu poprzez jego wydrukowanie, aż po nałożenie folii z grafiką na samochód ciężarowy Warszawa . Realizujemy także inne prace, m.in. oklejanie autobusów, samochodów osobowych czy wykonywanie bannerów i innych form reklamy. Chętnie wykonamy dla Ciebie spersonalizowane naklejki samoprzylepne. Już dzisiaj możesz zdecydować o zmianie wyglądu Twoich samochodów, powierzchni wykorzystywanej w biurze czy zrealizowaniu nawet najbardziej niestandardowych form reklamy – my zawsze będziemy do Twojej dyspozycji i podejmiemy się nawet najtrudniejszego zadania!

Oklejanie samochodów ciężarowych - Nasze realizacje

YouTube